KOLIMA w całości dębowa szafka RTV

8 230,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 5 tygodni)

Produkt dostepny

W całości z naturalnego drewna dębowego - szafka RTV KOLIMA

Decydując się na zakup mebli do salonu lub gabinetu, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Najpierwszym z pewnością jest funkcjonalność nieodzowna w każdym domu, który posiada niezmierzoną ilość drobiazgów.

Drugim, koniecznie połączonym z trzecim czynnikiem, jest jakość oraz estetyka. Przedstawiamy Państwu szafkę RTV KOLIMA. Całość mebla, począwszy od frontów, półek, blatów oraz pleców wykonana została z litego drewna dębowego. Skromne dodatki z malowanej proszkowo stali w postaci uchwytów oraz nóżek dodają całości poważnego, dystyngowanego charakteru. Środkowa część szafki wyposażona została w dwoje drzwiczek, wewnątrz których bez problemu pomieścimy sprzęty elektroniczne, płyty czy czasopisma.

Meble w całości wykonane z drewna mają swój niepowtarzalny, niemożliwy do podrobienia charakter. Tym bardziej w przypadku drewna dębowego, jednego z najbardziej szlachetnych europejskich drzew liściastych. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości.

Kolor podstawy (standard):
Ilość

Szczegóły produktu

Blat górny, blat dolny, boki:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

 - (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Drzwiczki, półki, przegrody, ściana tylna:

Dębowe - lite drewno, klasa A/B, grubość 20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

 - (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość – 40 mm / 20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) elementów drewnianych:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - ( wycena indywidualna )

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana ( około 4mm ) krawędź górna i narożniki

- dolne podcięcie krawędzi blatu pod kątem 45° (na wizualizacji)

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - ( wycena indywidualna )

Wymiary : D/SZ/W

197 x 44 x 75 – 8 230 zł/ brutto

Inne wymiary szafki RTV KOLIMA wykonujemy na życzenie klienta - ( wycena indywidualna )

 

Szafka RTV KOLIMA wykonana jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każda ręcznie wykonana nowoczesna szafka RTV KOLIMA, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowa i oryginalna. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 5 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 197 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

100 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć