VARLD stół niebanalny

4 360,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 5 tygodni)

Produkt dostepny

Designerski stół VARLD

Przedstawiamy Państwu loftowy stół VARLD wyróżniający się na tle innych przede wszystkim dębowym blatem. Stół VARLD to oryginalny mebel do pracowni, salonu, bądź też biura. Cztery stabilne stalowe nogi z doskonale wyglądającą ramką, okalającą blat z litego drewna dębowego nadają temu meblowi mocno industrialny look. Drewno zabezpieczone olejem bądź lakierem idealnie oddaje swoje naturalne usłojenie.

Wkomponowana w niego mapa kontynentów, stanowić będzie unikatowy akcent dekoracyjny pomieszczenia przykuwając uwagę każdego kto na niego spojrzy.  Industrialny stół VARLD swoim indywidualnym designem, nie tracąc swoich właściwości użytkowych, uczyni atrakcyjnym każde wnętrze.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej infolinii gdzie specjaliści z przyjemnością wysłuchają pytań bądź wątpliwości i pomogą podjąć odpowiedzialną decyzję zakupową. Z infolinii skorzystać można mailowo bądź telefonicznie.

Kolor podstawy (standard):
Wymiary
Ilość

Szczegóły produktu

Stół loftowy VARLD nie występuje w wersji rozkładanej.

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Grubość – 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary :

160 x 80 x 76 = 4360 zł

160 x 90 x 76 = 4600 zł

180 x 80 x 76 = 4630 zł

180 x 90 x 76 = 4830 zł

200 x 80 x 76 = 4850 zł

200 x 90 x 76 = 5080 zł

Inne wymiary stołu VARLD wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Stół industrialny VARLD wykonywany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny stół VARLD, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 5 tygodni

Wysyłka kurierem - RABEN

Koszt przesyłki w Polsce - 172,20 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

 

5 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć