MIEN stolik pomocniczy

800,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 3 tygodni)

Produkt dostepny

Przydatny w każdej sytuacji stolik pomocniczy MIEN

Stolik pomocniczy MIEN to prosta konstrukcja stworzona z połączenia dwóch wyjątkowych komponentów: drewna dębowego oraz stali malowanej proszkowo. Gruby, czterocentymetrowy blat powstał z wyselekcjonowanego drewna, które zabezpieczone zostało olejem lub lakierem, według życzenia Klienta. Taka metoda pozwala nie tylko wyszczególnić naturalne piękno rodzimego gatunku drewna poddanego obróbce, ale też chroni je przed plamami, niechcianymi zarysowaniami oraz zachowuje gładką, niezwykle przyjemną w dotyku fakturę.

Środek ciężkości podstawy został rozłożony w ten sposób, aby swobodnie móc korzystać ze stolika pomocniczego MIEN w różnych sytuacjach - czy to w pracy domowej dla dziecka, które chcemy mieć na oku, podczas pracy na laptopie czy w przypadku chwili relaksu z posiłkiem przed telewizorem. Ponadto estetyczny design, dopasowany do współczesnych trendów, bazujący na wzorcach związanych ze stylem industrialnym, sprawi, że nasz salon czy sypialnia zyska jeszcze więcej urody.

Na życzenie Klienta możemy zmienić parametry mebla, wówczas stolik pomocniczy MIEN zostanie wyceniony indywidualnie. Na każde nurtujące Państwa pytanie bardzo chętnie odpowiemy - zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kolor podstawy (standard):
Grubość deski:
Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 20  mm lub 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość – 20 mm lub 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - ( wycena indywidualna )

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana ( około 4mm ) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - ( wycena indywidualna )

Wymiary : D/SZ/W

50 x 30 x 50 – 800 zł/ brutto (wersja z blatem o grubości 20 mm)

50 x 30 x 50 – 870 zł/ brutto (wersja z blatem o grubości 40 mm)

Inne wymiary stolika pomocniczego MIEN wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Industrialny stolik pomocniczy MIEN wykonany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny stolik pomocniczy MIEN, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Należy pamiętać o właściwym ustawieniu każdego mebla. Podłoże powinno być stabilne, mebel wypoziomowany, każdy element mebla właściwie dokręcony i sprawdzony. W przypadku mebli dostarczanych w całości, przez firmę kurierską, przed rozpoczęciem użytkowania należy sprawdzić wszystkie mocowania elementów mebla. W przypadku stwierdzenia poluzowania połączeń skręcanych, spinanych lub spawanych należy skontaktować się z naszą firmą pod numerem telefonu 662 419 662 lub na adres e-mail biuro@ligrro.pl . Pomimo właściwej stabilności oferowanych przez naszą firmę produktów, każdy mebel ustawiany przy ścianie, ze względów bezpieczeństwa, należy bezwzględnie przymocować do ściany używając do tego zestawu zabezpieczającego będącego na wyposażeniu każdego mebla. Dotyczy to szczególnie wszelkiego rodzaju regałów, szaf, konsoli, szafek RTV, sekretarzyków itp.

Czas wykonania i dostawy - do 3 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 37 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

3 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć