LENTUA loftowy stolik pomocniczy

930,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 3 tygodni)

Produkt dostepny

Loftowy stolik pomocniczy LENTUA

Smukła podstawa w klasycznej formie, bardzo stabilna, w połączeniu z ręcznie wykonanym blatem z dębu naturalnego. W tym właśnie typowo industrialnym projekcie otrzymujesz świetny, nowoczesny stolik pomocniczy.

Doskonale spełniający swoją rolę stolik LENTUA dyskretnie wkomponuje się w aranżację wnętrza w Twoich pomieszczeniach. Bez trudu znajdziesz dla niego miejsce nie tylko w klasycznych przestrzeniach salonu czy surowych industrialnych pokojach, ale także mocno modernistycznych wnętrzach. Mnogość możliwości jego zastosowania sprawia, że aranżerom niezwykle przyjemnie pracuje się z tego typu meblami. Możesz być pewien, że stolik loftowy LENTUA odpłaci się powierzchnią dla Twoich drobiazgów.

Jak to mamy w zwyczaju, po raz kolejny oferujemy Państwu możliwość wykonania przez nas spersonalizowanego stolika pomocniczego. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy na naszą infolinię. Również w przypadku pytań bądź niejasności nasi specjaliści służą swą fachową wiedzą i doświadczeniem. 

Grubość deski:
Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm lub 20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

 - (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość – 40 mm lub 20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - ( wycena indywidualna )

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana ( około 4mm ) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - ( wycena indywidualna )

Wymiary : D/SZ/W

50 x 40 x 50 – 930 zł/ brutto  blat o grubości 40 mm

50 x 40 x 50 – 810 zł/ brutto blat o grubości 20 mm

Inne wymiary stolika pomocniczego LENTUA wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

 

Nowoczesny stolik pomocniczy LENTUA wykonany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany loftowy stolik pomocniczy LENTUA, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 3 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 37 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć