ROINE stolik nocny

1 090,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 3 tygodni)

Produkt dostepny

Na dobry dzień i spokojną noc - stolik nocny ROINE

Stoliki nocne to nie jest wynalazek XXI wieku. Wręcz przeciwnie - jesteśmy przekonani, że ten mebel już od ponad dwóch wieków służy w sypialniach. W regionie krakowskim często spotykany jest wyraz nakastlik, który zapożyczony - choć niestety coraz bardziej zapominamy - został najprawdopodobniej z języka austriackiego.

Dziś jego rolę przejął stolik nocny, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Oto kolejny z rodziny wieczornych i porannych pomocników - stolik nocny ROINE  od firmy Ligrro. Jak w przypadku każdego mebla z naszej strony, i w tym użyliśmy najdoskonalszej jakości drewna dębowego. Listwy klejone po długości, nie na mikrowczepy, gwarantują zawsze ciekawe usłojenie drewna podkreślone dodatkowo bezbarwnym olejem lub lakierem. Co ważne w przypadku tego produktu, oddajemy do Państwa dyspozycji aż trzy przestrzenie do zagospodarowania - dwie drewniane i jedną wykonaną z cieńszej stali. To wszystko w połączeniu z masywnymi nogami wykonanymi ze stali malowanej proszkowo sprawia, że oprócz walorów użytkowych stolik nocny ROINE prezentuje się niebywale elegancko obok, co tu dużo ukrywać, ulubionego mebla wielu z nas.

W razie pytań lub wątpliwości bardzo chętnie postaramy się udzielić odpowiednich porad. Doświadczenie zdobywane latami przy pracy ze stalą oraz drewnem procentuje zaufaniem Klientów, którym - mamy nadzieję - i Państwo nas obdarzą. 

Kolor podstawy (standard):
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość blatów 20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

 - (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

 - (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Grubość –  20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - ( wycena indywidualna )

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana ( około 4mm ) krawędź górna i narożniki

- dolne podcięcie krawędzi blatu pod kątem 45° (blat 40 mm)

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - ( wycena indywidualna )

Wymiary : D/SZ/W

50 x 30 x 50 (grubość blatu 20 mm) – 1090 zł/ brutto

Inne wymiary stolika nocnego ROINE wykonujemy na życzenie klienta - ( wycena indywidualna )

Stolik industrialny ROINE wykonany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny stolik nocny ROINE, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 3 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

2 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć