TORSA kawowy stolik industrialny

1 830,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 4 tygodni)

Produkt dostepny

Industrialny stolik kawowy TORSA

Styl industrialny to świetne rozwiązanie dla tych którym bliskie są przemysłowe klimaty wnętrz. Surowa stal oraz ciepłe drewno to rozwiązanie które zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Niebanalna funkcjonalność charakteryzująca meble typu loft, jest zasadą, której hołduje stolik kawowy TORSA. Dwa drewniane, dębowe elementy, blat i umieszczona pod nim półka pozwolą na wygodne wykorzystanie ich powierzchni. Industrialny stolik TORSA spina piękne lite drewno czarną, malowaną proszkowo stalową ramką.

Stolik kawowy TORSA może być wykonany również w rozmiarze odbiegającym od przez nas proponowanego. Cena takiego stolika ustalana jest wtedy indywidualnie.

W razie niejasności bądź pytań, przypominamy o możliwości kontaktu z naszymi specjalistami poprzez biuro obsługi klienta, telefonicznie bądź mailowo. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, odpowiemy w sposób wyczerpujący na postawione pytania i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Państwa wnętrz.

Kolor podstawy (standard):
Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm/20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Grubość - blat górny 40 mm

              - półka dolna 20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary :

100 x 50 x 45 - 1830 zł/brutto

Inne wymiary stolika kawowego TORSA wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Industrialny stolik kawowy TORSA wykonywany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny stolik kawowy TORSA, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 4 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

3 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć