SALVATENT stolik kawowy

2 300,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 4 tygodni)

Produkt dostepny

SALVATENT – kawa w doskonałej atmosferze

Stolik kawowy SALVATENT jest połączeniem możliwości i funkcjonalności. Tak naprawdę to dwa świetnie uzupełniające się loftowe stoliki kawowe, powiększające możliwości aranżacyjne pomieszczenia. Oba posiadają naturalne dębowe blaty i stabilną choć delikatną ramkę.

Ta stalowa ramka malowana proszkowo nadaje stolikowi delikatności i uroku. Stal sama w sobie kojarzona z masywnością i surowością, przy umiejętnej jej obróbce sprawi, że mebel napierze pożądanej  lekkości.

Dodatkowo dwa dębowe blaty pokryte lakierem bądź olejem uwydatnią naturalne usłojenie drewna. Dzięki temu podkreślą one swą niepowtarzalność, a pomieszczeniu dodadzą szykownej elegancji. Każdy z nas lubi posiadać wybór. Kupując nowoczesny stolik kawowy SALVATENT komfort wyboru aranżacji oraz funkcji pozostanie z nami na bardzo długo.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania bądź coś było niejasnego, zapraszamy na naszą infolinię. Nasi fachowcy pomogą podjąć odpowiedzialną decyzję zakupową i w miarę swych możliwości rozwiać Państwa wątpliwości. 

Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Grubość – 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary :

75 x 75 x 45 – stolik nr 1

60 x 60 x 35 – stolik nr 2

Cena za zestaw SALVATENT (stolik nr 1 i stolik nr 2) - 2300 zł/brutto

Inne wymiary stolika kawowego SALVATENT wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Industrialny stolik kawowy SALVATENT wykonywany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny stolik kawowy SALVATENT, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 4 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

15 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć