RENA SVART STEN

1 235,00 zł
Cena Brutto (czas wykonania, do 4 tygodni)

Produkt dostepny

RENA SVART STEN, to loftowy stolik kawowy łączący w swojej formie delikatność blatu ze spieku kwarcowego, z wyrazistą formą podstawy ze stali malowanej proszkowo. Zdecydowanie uczyni doskonalszą, każdą nowoczesną aranżację wnętrza, a we wnętrzach klasycznych podkreśli dobry gust właściciela. Wymiary stolika D/S/W: 90 x 60 x 45.

Kolor podstawy (standard):
Grubość blatu:
Faktura/kolor blatu
Ilość

Szczegóły produktu

Blaty: spiek kwarcowy NEOLITH NERO MARQUINA SILK – ciemny

Grubość – 6 mm lub 12 mm

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : D/SZ/W

90 x 60 x 45 - 1235 zł brutto - blat 6 mm

90 x 60 x 45 - 1835 zł brutto - blat 12 mm

Inne wymiary stolika kawowego RENA SVART STEN wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Blaty industrialnego stolika kawowego RENA SVART STEN wykonany jest ze spieku kwarcowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów ze spieku kwarcowego, wynikające z różnic matryc i ustawień Państwa urządzeń. Każdy ręcznie wykonany stolik kawowy RENA SVART STEN, odpowiada wysokim standardom wykonania i designu. Dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz precyzyjny proces obróbki elementów ze spieków kwarcowych, powoduje że termin wykonania zamówionego może wynosić do 4 tygodni.

Tolerancja wymiarów dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/-  wynosi około 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble, w których stosujemy elementy ze spieków kwarcowych są wysmakowanym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji spieków kwarcowych.

Czas wykonania i dostawy - do 4 tygodni

Wysyłka kurierem – DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć