Krzyż 3

17,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 4 dni)

Produkt dostepny

Nowoczesność jest domeną naszych czasów i jej obecności nie uniknie żadna dziedzina naszego życia. Posiada ona wiele walorów pozytywnych, w tym własne, aktualne dla naszych czasów wzornictwo, architekturę i sztukę.

Niezwykle mocno, w obecnych czasach stojący styl projektowania wnętrz na model loftowy, czerpiąc z industrialnej nowoczesności odciska swoje formy także w sztuce sakralnej.

Dobrze zaprojektowane i urządzone wnętrze loftowe, dopracowane dekoracjami w tymże stylu, podsuwa właścicielowi pragnącemu zaspokoić swoją sferę duchową, pomysły na obrazki metalowe, krzyżyki z metalu i inne dewocjonalia czerpiące w swojej formie ze stylu industrialnego.

Dopasowane do nowoczesnych wnętrz, nie tylko domów czy mieszkań, metalowe obrazki sakralne znajdują co raz większe uznanie i stają się niezbędnym, z głębokim przekazem elementem wnętrz pomieszczeń naszych klientów.

Prosimy o zadawanie pytań, w przypadku nasuwających się pytań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Krzyż 3 - wymiary
Ilość

Szczegóły produktu

Krzyż 3 wykonany jest z blachy o grubości 2 mm i pokryty farbą w dowolnym kolorze z palety RAL. Malowany jest metodą proszkową.

Występuje w rozmiarach:

15 x 12 cm - 17 zł

25 x 19 cm - 25 zł

38 x 29 cm - 56 zł

Istnieje możliwość zamówienia innych wymiarów. W takim przypadku prosimy o kontakt.

Cena dotyczy jednego metalowego krzyżyka, o wymiarach 15 cm x 12 cm

Czas wykonania i dostawy - do 2 dni

Wysyłka kurierem - DPD lub Poczta Polska - list polecony.

Koszt przesyłki w Polsce - 8 zł brutto (możliwa większa ilość w jednej przesyłce)

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar, licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć