Krzyż 2

71,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 14 dni)

Produkt dostepny

50 cm x 40 cm

Ilość

Szczegóły produktu

Industrialny styl aranżacji wnętrz zwany także loft lub loftowy, jest co raz bardziej popularny na polskim rynku. Prostota i minimalizm to główne cechy tego nowoczesnego wzornictwa.

Tak jak zmieniają się pokolenia osób deklarujących swoją religijność, tak też zmieniają się trendy aranżacyjne w domach, mieszkaniach a co za tym idzie, oczekiwania nowych klientów.

Nowoczesny design nie omija także Świątyń, budynków sakralnych oraz domów, sal parafialnych czy plebanii.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowoczesnego, zorientowanego religijnie klienta chcemy zaproponować Państwu utrzymany w nowoczesnej konwencji krucyfiks. Oddaje on doskonale w swojej prostocie pełne przesłanie i głębię wyrazu Dzieła.  

Nasze obrazy wykonane są z blachy o grubości 2 mm i pokryte farbą w dowolnym kolorze z palety RAL. Obrazy z blachy mogą być wykonane w różnych rozmiarze i układach np. tryptyki, serie, kolekcje. Posiadamy własne wzory paneli ściennych, obrazów z metalu lecz możemy także, takie dekoracje ścienne, wykonać na podstawie Twojego projektu lub stworzyć wzór specjalnie dla Ciebie. Nasz grafik chętnie wykona unikatowy, jedyny w swoim rodzaju wzór dekoracji ściennej z metalu, tylko dla Ciebie.

Cena dotyczy jednego obrazu z blachy o wymiarach 50 cm x 40 cm

W przypadku zainteresowania innymi wzorami prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów wnętrz.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć