INARI regał na swoim miejscu

720,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 3 tygodni)

Produkt dostepny

Regał ścienny INARI

Oprócz niezaprzeczalnie najważniejszych cech każdego mebla - jakości i funkcjonalności, nie zapominamy o jego estetyce. Regał ścienny INARI oprócz powyższych cech może sam w sobie stanowić dekorację naszej ściany, nieważne, czy dysponujemy przestrzeniami w stylu industrialnym, które stanowią jego naturalne środowisko.

Meble loftowe charakteryzują się prostotą oraz wydobytym z niej pięknem. Kompozycja stali nierdzewnej malowanej proszkowo na czarny mat oraz półek z litego drewna dębowego sprawdza się w każdych warunkach. Dodatkowym atutem regału ściennego INARI jest dowolność konfiguracji półek. Regał ten świetnie sprawdzi się tak samo w klasycznych aranżacjach jak i modernistycznych wnętrzach. Odpowiednie dobranie komponentów pozwoli podkreślić stylowy charakter prezentowanego regału.

Dokładamy starań, aby każdy Klient otrzymał od nas wymarzony mebel. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, aby ustalić szczegóły zamówienia. Nasi fachowcy służą Państwu swą wiedzą i profesjonalizmem.

Grubość deski:
Ilość

Szczegóły produktu

Półki:

Dębowe - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm lub 20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona  o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość półek – 40 mm lub 20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) elementów drewnianych:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna

Wykończenie krawędzi półek:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

Stelaż:

- stal

Kolor stelaża (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - ( wycena indywidualna )

Wymiary : D/G/W

100 x 20 x 65 (wymiary konstrukcji w przypadku montażu jak na wizualizacji/aranżacji)

grubość deski 20 mm – cena 720 zł/brutto

grubość deski 40 mm – cena 845 zł/brutto

Regał industrialny INARI wykonany jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każdy ręcznie wykonany nowoczesny regał INARI, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowy i oryginalny. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 3 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 37 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

3 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć