BOLMEN nowoczesna konsola

1 200,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 4 tygodni)

Produkt dostepny

Kontrastowy kształt konsoli BOLMEN

Konsola BOLMEN to niezbędny dodatek dla każdej zapracowanej rodziny. Jak wiemy, umiejętnie zagospodarowany czas pozwala na efektywniejszą pracę. Efektywność zaś to również mądre zarządzenie czasem. Nie traćmy go więc na poranne szukanie kluczyków do samochodu, ulubionej pary ciepłych rękawic czy kubka termicznego, bez którego nie ruszamy w drogę do pracy. Spędźmy go razem. Przedstawiamy niepozorny mebel, który może sprawić, że każdy poranek stanie się przyjemniejszy.

Wertykalne, diagonalnie skrzyżowane nogi bez łącznika oraz surowa płaszczyzna blatu. Tak najprościej można by opisać mebel, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Lekkie nogi wykonane ze szlachetnej stali malowanej proszkowo oraz stabilizujący mebel blat z litego drewna dębowego to nasza propozycja na konsolę w loftowym stylu. Ten niewielki pomocnik na pewno stanie się ważną, bardzo często użytkowaną przestrzenią Państwa domu lub mieszkania.

W razie zapytań, wątpliwości, skarg lub pochwał - gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią wysłuchamy Państwa uwag, doradzimy co do wyboru oraz fachowo pomożemy Państwu podczas zakupów w naszym sklepie internetowym.

Kolor podstawy (standard):
Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość – 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : D/SZ/W

70 x 30 x 90 - 1200 zł brutto

Inne wymiary konsoli BOLMEN wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Industrialna konsola BOLMEN wykonana jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału jakim jest drewno. Każda ręcznie wykonana loftowa konsola BOLMEN, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowa i oryginalna. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 4 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 4 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

3 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć