LOKKA funkcjonalna konsola loft

1 350,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 4 tygodni)

Produkt dostepny

Niezwykle funkcjonalna konsola LOKKA

W każdym domu powinno znaleźć się miejsce na przedmioty, które nie mają swojego miejsca. Gubiące się kluczyki od samochodu, niedbale rzucony na ziemię plecak dziecka, telefon czy portfel i notes - czymkolwiek zamierzą Państwo wypełnić przestrzeń konsoli LOKKA, ona zawsze będzie prezentowała się doskonale.

Loftowy styl mebla, choć pierwotnie dedykowany przede wszystkim dla stylu industrialnego, świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Jej solidna, smukła podstawa ze stali zapewnia odpowiednią stabilność, a dębowy blat o konkretnej, czterocentymetrowej grubości, robi wrażenie. Naturalne cechy drewna dębowego wyszczególnione zostały przez olej lub - opcjonalnie - lakier.

Nowoczesna konsola loftowa LOKKA jest wręcz stworzona do tego, by eksponować drobiazgi, które umilą każde poranne wyjście do pracy.

Pomocnicza rola konsoli powinna być również estetycznym dodatkiem naszego przedpokoju czy korytarza. Rozumiemy, że przedstawiony wymiar mebla może być zbyt duży lub niedostosowany do Państwa pomieszczeń. W takim wypadku zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu, aby ustalić szczegóły mebla, który spełni wszystkie oczekiwania i będzie długo służył.

Kolor podstawy (standard):
Ilość

Szczegóły produktu

Blat:

Dębowy - lite drewno, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: (naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy!)

- klasa - A/B :

- (A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz,

- (B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne,

Grubość – 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna

Wykończenie krawędzi blatu:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna i narożniki

Podstawa:

Materiał:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : D/SZ/W

100 x 35 x 75

Inne wymiary konsoli LOKKA wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna).

Industrialna konsola LOKKA wykonana jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału, jakim jest drewno. Każda ręcznie wykonana loftowa konsola LOKKA, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowa i oryginalna. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje, że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 4 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych środków do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 4 tygodni

Wysyłka kurierem - DPD

Koszt przesyłki w Polsce - 45,01 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar, licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

 

 

3 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć