LIGRRO

meble inspirowane naturą

Dąb to jeden z najszlachetniejszych gatunków europejskich drzew. Niezwykle trudny w obróbce, twardy, a jednak łamliwy. Skrywający wiele niespodzianek, żeby wymienić tylko biele, błyszcze, siniznę czy fałszywą twardziel. Wymagający dużego doświadczenia, wiedzy oraz czasu. I czujnego oka, które wyłapie i wyeliminuje wady. Lub wręcz przeciwnie - wydobędzie z nich niedoceniane piękno skryte w defektach.

Stal jako element mebla, zyskała w ostatnim dziesięcioleciu wielką renomę. Nie bez powodu - różnorodność wykończenia, świetne właściwości mechaniczne, łatwość czyszczenia, Powłoki odporne na korozję oraz pozorna łatwość obróbki sprawiają, że materiał ten zdobył uznanie projektantów mebli i aranżerów na całym świecie. Estetyczne, wytrzymałe oraz dowolnie wykańczane elementy perfekcyjnie dopełniają wystroju industrialnych wnętrz.

Z połączenia tych dwu materiałów mogą powstać meble łączące najważniejsze w meblarstwie cechy: wytrzymałość oraz estetykę. Nie umniejszając innym kierunkom meblarstwa, dziś to właśnie meble loftowe wydają się najbardziej pożądane na rynku. Kiedy przemija moda na elementy wzorowane na modę francuską czy włoską, z różnorakimi krawędziami giętymi i toczonymi to styl skandynawski łączy prostotę z wygodą użytkowania i to w jego pobliżu narodził się pomysł na loftowy styl mebli. Przecież podświadomie zawsze wracamy do prostoty.

Tym właśnie są meble Ligrro - idealną harmonią pomiędzy tym co piękne, proste i

użyteczne. Jesteśmy przekonani, że z czasem wyznaczą nie tylko trendy, ale swoją wyraźną obecność w tak prędko zmieniających się gustach klienteli meblowej.

Wydawałoby się zatem, że niewiele potrzeba, aby tworzyć meble z drewna i stali - zaledwie dwa elementy. To tylko pozorne przeświadczenie. Ten sam monolit, w zależności od tego, jak zostanie potraktowany, może wydobyć na zewnątrz, dla spostrzegawczego oka wiele swoich właściwości i opowiedzieć swoją własną, niepowtarzalną historię. 

Firma Ligrro powstała po to, aby tworzyć unikatowe meble loftowe z inspiracji natury i połączenia tych dwóch wspaniałych materiałów. Nauczeni doświadczeniem pracy ze stalą i drewnem - przede wszystkim słuchamy klientów.

Państwa rad, uwag i spostrzeżeń. Czasem również pozornie niemożliwych do spełnienia.

Spotkajmy się, porozmawiajmy. Stwórzmy razem niepowtarzalne meble.

LIGRRO Sp. z o.o.

Kokotów 712

32-002 Węgrzce Wielkie

NIP 6832107131

Organ rejestrowy: Krajowy Rejestr Sądowy, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000806222

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć