Dostępne formy płatności:

Przelew tradycyjny
Taki przelew można dokonać online, w banku lub na poczcie. Informacje dotyczące konta bankowego otrzymają Państwo po złożeniu zamówienia. Po wpłynięciu środków na nasze konto, wysyłamy e-mail z potwierdzeniem zapłaty.

Wygodny przelew on-line - Przelewy24
Przelew w trybie online to wygodne narzędzie dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Potwierdzenie otrzymują Państwo natychmiast po zatwierdzeniu w systemie.

Karta kredytowa
W trybie płatności Przelewy24

Płatność za pobraniem
Tryb płatności za pobraniem generuje opłatę stałą uzależnioną od wartości towaru. Kwotę tą doliczamy do pełnej  wartości zamówienia.
Nie oferujemy odbioru osobistego, gotówkowego. Odbiór osobisty towaru możliwy jest, po dokonaniu płatności w formie przelewu tradycyjnego lub elektronicznego i zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Sprzedaż ratalna
W trybie płatności Przelewy24 mają Państwo możliwość dokonać zakupu w systemie ratalnym, korzystając z oferty wiodących banków na polskim rynku kredytowym. Całość operacji trwa około 15 minut. Przejście procesu zakupu ratalnego powoduje zatwierdzenie operacji zakupu jako „wykonana” i rozpoczyna procedurę realizacji zamówienia jak przy przelewie on-line. Szczegóły dotyczące warunków zakupu ratalnego udostępniane są trybie płatności Przelewy24.
Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć