BEGNA nowoczesne biurko industrialne

3 030,00 zł
Cena Brutto czas realizacji, do 5 tygodni

Produkt dostepny

Nowoczesne biurko BEGNA

Nowoczesne biurko BEGNA z miejsca staje się klasyką gatunku. Jego minimalistyczna, przemyślana konstrukcja pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.

Dwa blaty zabezpieczone zostały bezbarwnym olejem lub - opcjonalnie - lakierem. Oba specyfiki wydobywają z drewna jego najpiękniejsze szczegóły, doskonale chroniąc strukturę drewna przed plamami, zaciekami po napojach czy odgnieceniami.

Stabilność konstrukcji zapewnia estetyczna, wykonana przez fachowców rama stalowa. Połączenie drewna i stali po raz kolejny okazuje się wyborem tych spośród Państwa, którzy cenią najwyższą jakość oraz nowoczesny design stylu loftowego.

Górny blat roboczy wykonany został w grubości 20 mm, podobnie jak dolny blat pomocniczy. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie - na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania blatu roboczego w grubości 40 mm. Biurko wówczas poddane zostaje indywidualnej wycenie.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami mailowo bądź telefonicznie. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Kolor podstawy (standard):
Ilość

Szczegóły produktu

Blaty:

Lite drewno dębowe, klasa A/B, grubość 20 mm/20 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie mikrowczepy! )

- klasa - A/B :

-(A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz.

-(B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Grubość:

- blat 1 - 20 mm

- blat 2 – 20 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatów:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Istnieje możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatów:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna

Podstawa:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- antracyt mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : dł/szer/wys

140 x 70 x 76

Inne wymiary biurka BEGNA wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Biurko industrialne BEGNA wykonane jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału, jakim jest drewno. Każde ręcznie wykonane biurko skandynawskie BEGNA, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowe i oryginalne. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje, że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 4 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne, zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych produktów do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 5 tygodni

Wysyłka kurierem - RABEN

Koszt przesyłki w Polsce - 135 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

5 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć