TORNE

4 868,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 5 tygodni)

Produkt dostepny

Ponadczasowe biurko TORNE, to świetny design połączony z doskonałą funkcjonalnością. Minimalizm jak przystało na styl loftowy, a jednak oferujący oczekiwaną ilość miejsca do codziennej pracy, niezbędnych materiałów i sprzętu. 

Tak doskonale, nowoczesne biurko zasługuje na równie piękne, naturalne materiały - stal i drewno, oczywiście prawdziwe drewno dębowe. Blaty roboczy nowoczesnego biurka TORNE, oraz przednia maskownica to elementy wykonane z pięknej klejonki dębowej o grubości 40 mm. Elementy drewniane same w sobie stanowią o unikalności biurka i niepowtarzalnym wyglądzie. Drewno dobierane jest zawsze indywidualnie do każdego biurka, nie ma więc dwóch takich samych. Rama malowana jest proszkowo na kolor wybrany przez Państwa, z bogatej oferty kolorystycznej palety RAL.  

Jeśli gdziekolwiek szukać wyrazu swojej indywidualności to właśnie zakup biurka loftowego TORNE, jest jednym ze sposobów jej wyrażenia.

Sprawić przyjemność bliskim, tak nietuzinkowe biurko industrialne, na długo będzie świadkiem Państwa doskonałego gustu i dbałości o komfort pracy lub nauki.

Zachęcamy do realizacji swoich marzeń i odkrycia swoich kolorów. W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi i dobierzemy ofertę najlepiej realizująca Państwa oczekiwania.  

 

Ilość

Szczegóły produktu

Paleta kolorów przedstawiona na przykładzie biurka TORNE, to tylko próbka, część kolorów jakimi mogą Państwo wyrazić swoją indywidualność lub sprawić bliskim niespotykaną przyjemność.

Wymiary blatu roboczego nowoczesnego biurka TORNE , to 160 x 80 cm powierzchni roboczej, całej przeznaczonej dla Państwa. Co ważne, mają Państwo pod ręką nie tylko unikalne w dotyku naturalne drewno ale też, co miłe dla oka, ramę biurka w płaszczyźnie roboczej, pomalowaną proszkowo na ulubiony kolor. Każda chwila spędzona przy pracy, będzie od chwili zakupu industrialnego biurka TORNE oznaczała nie tylko świetnie wykonaną pracą lecz także bardzo dobre samopoczucie.

Blat, maskownica:

Lite drewno dębowe, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie są to mikrowczepy )

- klasa - A/B :

-(A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz.

-(B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Na życzenie klienta wykonamy blat i maskownicę w wersji rustykalnej drewna, w której uwydatnione są sęki i pęknięcia oraz zastosowane jest specjalne wypełnienie ubytków, czyniące projekt jeszcze bardziej ekskluzywnym. Prosimy o kontakt z naszym doradcą – zakładka „kontakt”.

Grubość:

- blat  - 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu i maskownicy:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Istnieje możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatu i maskownicy:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna

- podcięcie dolne blatu 45°

Konstrukcja:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- brązowy mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : dł/szer/wys

160 cm x 80 cm x 74 cm

Inne wymiary biurka TORNE wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Biurko industrialne TORNE wykonane jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału, jakim jest drewno. Każde ręcznie wykonane biurko skandynawskie TORNE, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowe i oryginalne. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje, że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne, zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych produktów do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 5 tygodni

Wysyłka kurierem - RABEN

Koszt przesyłki w Polsce – 172,20 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć