LAPPAL

4 372,00 zł
Cena Brutto (czas realizacji, do 5 tygodni)

Produkt dostepny

Industrialne biurko LAPPAL zaprzecza stereotypom tak dotyczących kształtów jak i kolorystyki biurek. Czy miejsce parcy, nauki musi być tym miejscem, do którego wracamy każdego dnia z nieukrywaną koniecznością? Czy musi być ono nudne? Właśnie tym nowoczesnym meblem, biurkiem loftowym LAPPAL odpowiadamy przecząco na te dwa pytania.

Naturalne drewno dębowe z pięknymi słojami, dobierane indywidualnie do każdego biurka tworzy przepiękny blat i maskownicę wkomponowane w masywną ramę, której ciężko odmówić słuszności konstrukcji.

Projekt biurka LAPPAL nie "celuje" w styl loftowy, projekt tego biurka opowiada o stylu loftowym takim jaki on jest. Wyrazistość konstrukcji, prostota naturalnych materiałów i minimalizm to cechy biurka LAPPAL, to kwintesencja stylu loftowego. Te cechy przyciągają w naszym projekcie LAPPAL, powodują, że chcemy wracać i cieszyć oko...lub pracować, uczyć się. Cóż, ustalenie kolejności pozostawimy Państwu.

Pozwoliliśmy sobie także na pewną ekstrawagancję w ramach mebla loftowego, dając do wyboru wyrazistą kolorystykę. Czy można więc mówić o nudzie? Tutaj także ocena leży po Państwa stronie.

Wsparcie uzyskają Państwo u naszego doradcy wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod wskazany w nim numer telefonu.

Ilość

Szczegóły produktu

Zapożyczając kolorystykę na przykładzie biurka loftowego TORNE, serwujemy Państwu tylko próbkę, część kolorów jakie mogą Państwo połączyć z naturalnym drewnem dębowym użytym do ręcznego wykonania blatu roboczego i maskownicy, a to wszystko dla swojego dobrego samopoczucia podczas pracy lub nauki. Jeśli to nowoczesne biurko LAPPAL, jeśli jest zakupem dla kogoś bliskiego, pozostanie zapewne wyrazem Państwa dobrego gustu i wspaniałego gestu.

Wymiary blatu roboczego nowoczesnego biurka LAPPAL , to 170 x 60 cm powierzchni roboczej. Otrzymują Państwo nie tylko delikatne w dotyku naturalne drewno ale też, co miłe dla oka, ramę biurka w płaszczyźnie roboczej, pomalowaną proszkowo na ulubiony kolor. Praca lub nauka będzie od chwili zakupu industrialnego biurka LAPPAL czasem, do którego będą Państwo chcieli wracać z przyjemnością 

Blat, maskownica:

Lite drewno dębowe, klasa A/B, grubość 40 mm, zabezpieczenie lakier, olej:

- lite drewno: ( naturalne listwy dębowe o szerokości 40 mm -70 mm, klejone po długości – nie są to mikrowczepy )

- klasa - A/B :

-(A) widoczna, wierzchnia strona blatu gładka, o różnorodnym usłojeniu, dopuszczalne są sporadycznie sęki o średnicy do 7 mm oraz błyszcz.

-(B) niewidoczna, spodnia strona blatu o różnorodnym usłojeniu, zawiera sęki o średnicy powyżej 7 mm wrośnięte, zdrowe, szpachlowane, twardziel / biel, błyszcz oraz inne naturalnie występujące w drewnie niedoskonałości, dopuszcza się różnice kolorystyczne.

Na życzenie klienta wykonamy blat i maskownicę w wersji rustykalnej drewna, w której uwydatnione są sęki i pęknięcia oraz zastosowane jest specjalne wypełnienie ubytków, czyniące projekt jeszcze bardziej ekskluzywnym. Prosimy o kontakt z naszym doradcą – zakładka „kontakt”.

Grubość:

- blat, maskownica  - 40 mm

Zabezpieczenie (wykończenie) blatu i maskownicy:

- lakier bezbarwny  - oddający naturalny kolor drewna.

- olej - oddający naturalny kolor drewna

Istnieje możliwość doboru innego koloru z palety barw renomowanych producentów olejów i lakierów do drewna - (wycena indywidualna)

Wykończenie krawędzi blatu i maskownicy:

- tradycyjnie cięty – „ostra” krawędź, pod kątem 90°

- lekko fazowana (około 4mm) krawędź górna

Konstrukcja:

- stal

Kolor podstawy (standard):

- czarny mat

- biały mat

- szary mat

- brązowy mat

Dostępne inne kolory z palety RAL - (wycena indywidualna)

Wymiary : dł/szer/wys

170 cm x 60 cm x 74 cm

Inne wymiary biurka LAPPAL wykonujemy na życzenie klienta - (wycena indywidualna)

Biurko industrialne LAPPAL wykonane jest z naturalnego drewna dębowego. Zdjęcia przedstawiające mebel mają charakter poglądowy. Mogą występować różnice w fakturze i wyglądzie elementów drewnianych, wynikające z indywidualnego doboru materiału dla każdego z nich oraz unikalnej specyfiki materiału, jakim jest drewno. Każde ręcznie wykonane biurko skandynawskie LAPPAL, pomimo określonych w opisie standardów, jest w swojej ostatecznej formie unikatowe i oryginalne. Poprzez staranny dobór drewna o pięknym usłojeniu i kształcie, dbamy o całkowite zadowolenie naszego Klienta, z dokonanego zakupu w naszym sklepie internetowym.

Indywidualne podejście do każdego zamówionego mebla oraz dobór właściwie przygotowanego drewna powoduje, że termin wykonania zamówionego mebla z drewna naturalnego może wynosić do 5 tygodni.

Tolerancja wymiarów – ręczna obróbka materiałów konieczna do uzyskania niepowtarzalnego egzemplarza każdego mebla wymaga przyjęcia tolerancji w ostatecznych wymiarach gotowego mebla. Dla blatu/elementu z naturalnego drewna przyjmujemy na każdym z wymiarów długość/szerokość/ grubość +/- 5 mm, dla podstawy na długości/wysokości/szerokości +/- 10 mm. Zmiany wymiarów w określonej tolerancji nie stanowią podstawy do reklamacji.

Meble z drewna naturalnego są wspaniałym i ponadczasowym zakupem. Mając na uwadze zadowolenie Klienta z zakupionych u nas mebli oraz wymogi gwarancyjne, zalecamy zapoznać się z zasadami pielęgnacji mebli. Zapraszamy do zakładki „Pielęgnacja mebli”. Sugerujemy stosowanie sprawdzonych, markowych produktów do pielęgnacji drewna.

Czas wykonania i dostawy - do 5 tygodni

Wysyłka kurierem - RABEN

Koszt przesyłki w Polsce – 172,20 zł brutto

Koszt przesyłki do krajów UE ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt biuro@ligrro.pl

Dostawa ograniczona do krajów Unii Europejskiej.

Czas dostawy wskazany na stronie produktu, to termin, w którym klient otrzyma zakupiony towar licząc od chwili złożenia zamówienia do momentu jego doręczenia.

4 Przedmioty
Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć