hokery

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Hokery loftowe - minimalizm i ekstrawagancja, którą warto polecić każdemu

Podróż do świata skandynawsko-loftowej aranżacji wnętrz to również podróż do skandynawskiego... pubu. W naszej ofercie nie brakuje bowiem krzeseł barowych, które doskonale sprawdzą się nie tylko w pokoju gościnnym.

Hokery loftowe do stylowego wnętrza

Krzesła barowe, czyli hokery nie muszą kojarzyć się wyłącznie z typowymi siedzeniami, opartymi na wysokich i smukłych nogach. W swej industrialnej odmianie hokery loftowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się przede wszystkim:

1. Prostym siedziskiem, najczęściej o kształcie kwadratowym bądź prostokątnym. Zazwyczaj ma ono postać prostego podparcia. W bardziej rozbudowanej odmianie może się jednak pojawić stylowe, minimalistyczne oparcie dla pleców. Całość wyróżnia się delikatną, bardzo oszczędną stylistyką.

2. Prostymi nogami, które mogą mieć formę minimalistycznego trójnogu bądź też stanowić bardziej stabilną, czworonożną podstawę. Nogi - w zależności od charakteru stolika - mogą być wykonane z surowej i czarno zabarwionej stali lub też z tworzywa sztucznego. Najczęściej jednak spotykanymi konstrukcjami są rozwiązania stalowe o mniej lub bardziej rozbudowanym profilu.

3. Efektownie wyginanymi i kutymi elementami dekoracyjnymi, które wyróżniają się dość surowym charakterem. Ich specyficzne i zaskakujące kształty sprawiają, że prezentują się one nad wyraz ciekawie, co ma duże znaczenie przy aranżacji industrialnych wnętrz.

Krzesła barowe w skandynawskim stylu

Loftowe krzesła barowe w skandynawskim stylu to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy kochają surowy, modernistyczny minimalizm. Należy jednak pamiętać, że nie wyróżniają się jedynie tą jedną cechą. Czym więc jeszcze?

Loftowe krzesła barowe w skandynawskim stylu to przede wszystkim pomysłowość. I choć uważa się, że styl ten nie przykłada większej roli do dekoracji, to jednak można znaleźć - również i w naszej ofercie - przykłady krzeseł, które znacznie odbiegają od standardu. Mowa tu przede wszystkim o zaskakujących, typowo industrialnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, na których można oprzeć nogi.

Ta niestandardowość przejawia się również poprzez wyjątkowo ciekawe połączenie poszczególnych elementów krzesła. Jedną z takich innowacyjnych propozycji, również dostępną w naszym sklepie, jest na przykład oryginalne zestawienie stosunkowo rozłożystego krzesła ze stabilnym, trójnożnym podparciem posiadającym wyjątkowo surową stylistykę. Kontrast, jaki tworzy się pomiędzy tymi elementami jest wyjątkowo ciekawy i przykuwa uwagę.

Industrialne stołki – nie tylko w barze

Dzięki całkowicie innowacyjnej formie hokery industrialne sprawdzać się będą nie tylko w barze. Doskonałym tego przykładem są krzesła szkolne osadzone na charakterystycznie wygiętych, loftowych nogach. Ich masywność i stosunkowo duża wysokość doskonale kontrastują z niewielkimi wymiarami krzesła. Pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza także w tego typu miejscach. Nowoczesne hokery industrialne to przede wszystkim gwarancja zachowania minimalistycznego stylu, wpisującego się w surową konwencję nurtu loftowego. Wszystko to przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zapewniających tym samym komfort, estetykę oraz najwyższy standard użytkowania. Natomiast bezpośrednie nawiązanie do industrializmu zapewni wyjątkową harmonię. Warto więc mieć na uwadze, że te loftowe krzesła barowe mogą być ciekawym dopełnieniem wielu wnętrz.

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz politykę prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć